close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 8 maja 2017

  13 maja w godz. 10:00-16:00 zapraszamy Państwa serdecznie do naszej Ambasady, gdzie będą Państwo mieli okazję przenieść się w czasie do lat 20-tych XX wieku. Proponujemy spotkanie z wybitnymi postaciami tamtego okresu, obejrzenie wystawy plakatu „Polska Odrodzona”, koncert utworów Ignacego J. Paderewskiego oraz wiele innych atrakcji dla całej rodziny.

  Jak co roku, polska Ambasada otwiera swoje drzwi dla zwiedzających w ramach projektu unijnego „EU Open House”. W związku ze zbliżającą się setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości, w tym roku zapraszamy Państwa na spotkanie z historią lat 20. ubiegłego stulecia. W podróż w czasie zabiorą Państwa tak wybitne i znane postaci jak Ignacy Jan Paderewski, książe Kazimierz Lubomirski czy Pola Negri.

   

  Zachęcamy Państwa do odwiedzenia historycznego budynku naszej Ambasady i obejrzenia wystawy plakatów z okresu międzywojennego „Polska Odrodzona”, przygotowanej przez Muzeum Plakatu w Wilanowie specjalnie na tę okazję. Gwarantujemy wiele atrakcji dla dorosłych i dzieci.      

   

  Ambasada RP w Waszyngtonie

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: